Kalendarz 2018

Ruszyła sprzedaż mojego autorskiego kalendarza. To już kolejna edycja. Dołącz do grona zadowolonych klientów. Kalendarze są wydane w bardzo dobrej jakości. Całość prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Wewnątrz znajduje się dodatkowa karta z opisem mojej osoby. Jest to edycja limitowana, wydawana własnymi nakładami, bez pośredników. Nie znajdziecie go w żadnym sklepie.

Zamówienia proszę składać poprzez wiadomość prywatną na fanpage lub mailem arturteca@wp.pl Koszt kalendarza to 55 zł. + koszta wysyłki. Do wyboru mamy:
Paczkomat - 13 zł.
Paczka ekonomiczna - 15 zł.
Paczka priorytetowa - 17 zł.
Kurier - 18 zł.
Odbiór osobisty również wchodzi w grę.
(Cena dotyczy wysyłkę kalendarza na terenie kraju, większe ilości są obliczane indywidualnie.) Możliwa wysyłka za granicę po indywidualnym ustaleniu kosztów.

Kalendarz może nie jest tani jak w markecie, ale jest on wart swojej ceny. Główną ozdobą kalendarza są duże fotografie. Zdjęcia przedstawiają nasze piękne Morze Bałtyckie. Znajdziecie w nim krajobrazy między innymi z Gdyni, Sopotu, Rewy, Osłonina, Rzucewa czy Ustki.

Format kalendarza: A3+ poziomy (45 cm. x 31,5 cm.) Do wyboru PION i POZIOM. Kalendarz pionowy ma mniejsze fotografia, ale dużo więcej miejsca na ewentualne notatki. Kalendarz poziomy posiada dużą fotografię lecz mniej miejsca na notatki. Przykład poniżej.

Karty: 14 kart, gramatura papieru 250g. (dość sztywny papier), kreda, mat. Każda karta ma opisany miesiąc, dzień tygodnia oraz kto obchodzi imieniny. Wszystkie święta jak i niedziele zaznaczone są w kolorze czerwonym. Papier przyjazny notowaniu różnych ważnych informacji. Długopis się nie ślizga, ani nie rozmazuje. Na pewno po zanotowaniu czegoś ważnego o tym nie zapomnisz. Chciałem, aby kalendarz był z ładnymi dużymi fotografiami, a zarazem praktyczny (imieniny, święta...).

Okładka: Okładka gramatury 250 g. z zamieszczonymi miniaturkami jakie znajdują się na poszczególnych kartach. Całość jest spięta białą spiralą.

Gorąco zachęcam do zakupu oraz udostępniania tej informacji swoim znajomym na Waszym facebooku. Będę wdzięczny. Mam nadzieję, że będzie ładnie prezentował się na Twojej ścianie, w biurze itp. Możesz pomyśleć o swoich bliskich. Kalendarz idealnie nadaje się na prezent, a jeżeli masz ochotę mogę napisać za Ciebie jakąś dedykację. Na pewno będzie to niepowtarzalny prezent.

Nie czekaj i dołącz już dziś do zadowolonych ludzi, którzy mają już go w swoim domu.

Zapraszam
Artur Teca